GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-09-2022 01:27   Güncelleme : 23-09-2022 01:27

TEKNOFEST 2022 “Sağlık ve İlk Yardım” Kategorisi Ödülü

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Zübeyir Sarı, Prof. Dr. M. Gülden Polat v

TEKNOFEST 2022 “Sağlık ve İlk Yardım” Kategorisi Ödülü

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Zübeyir Sarı, Prof. Dr. M. Gülden Polat ve Dr. Öğr. Üyesi Onur Aydoğdu’dan oluşan MarVAJED Takımı, Ön Çapraz Bağ Rekonstrüksiyonu Geçiren Bireylerde Görsel ve İşitsel Uyarılarla Yapılan Rehabilitasyon Yaklaşımlarının Etkinliğinin Değerlendirilmesi” isimli proje ile TEKNOFEST 2022 – İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması/Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi”nde üçüncülük ödülünü kazandı.

Proje, bu sene beşincisi düzenlenen “TEKNOFEST 2022 – İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması/Sağlık ve İlk Yardım Kategorisi”ne başvuran 9306 proje arasından son 171 proje arasına kalarak Rize finalinde yarışmış ve en başarılı 10 proje arasına kalmıştı. MarVAJED takımı, Rize’de gerçekleştirilen başarılı yarışma sürecinin ardından Samsun’da düzenlenen final sergisinde ise üçüncülük ödülünü almaya hak kazandı. Projede emeği geçen tüm öğretim üyelerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Medektif

AdminAdmin