Dizi / Film
Giriş Tarihi : 23-08-2023 09:25

TRT 1’de izleyiciyi büyüleyen dizi: Kendi Düşen Ağlamaz 10. bölüm!

24 Ağustos Perşembe TRT 1 ekranlarında olacak Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

TRT 1’de izleyiciyi büyüleyen dizi: Kendi Düşen Ağlamaz 10. bölüm!

24 Ağustos Perşembe TRT 1 ekranlarında olacak Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

TRT 1 KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ 10. Bölüm İZLE | KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ 10. Bölüm | KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ YENİ BÖLÜM

24 Ağustos Perşembe günü 10. Bölümüyle yayında olacak Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin yeni bölümünde Alize, Bahar’ın hamlesini, kendine yakışır bir şekilde savuşturur. Ona, istediği hazzı yaşatmamaya kararlıdır. Ancak bu, Serkan’ın burnundan getirmeyeceği anlamına gelmez.

Serkan da hatasının farkındadır ve Nurettin’in de yardımıyla Alize’nin kalbine giden yolu bulmaya çalışır. Serkan, Alize’nin gönlünü almak için kamp organize ederken, Alize de Serkan’a bir ders vermek için kızlarla taktik çalışmaktadır. Nihayet, gençler, Bahattin’in muhteşem organizatörlüğünde kampa gittiklerinde, kendilerini neyin beklediğinden haberleri yoktur.

Alize ve Serkan, kampta bir maceraya atılmışken, Nurettinler de Kadirlerin evinde bir maceraya atılmış, bir gece onlar da kalmak zorunda kalmışlardır. Nurettin’in Hayri ile olan sınavı, bitmeyecektir. Alize ve Serkan, çıktıkları kampta birbirlerini yeniden tanırken Alize, Tuğçe ile birlikte Serkan’a ders vermek için yaptığı planını işletmeye başlar. Fakat bu plana yine Bahattin yanlışlıkla dahil olduğunda işler tamamen sarpa sarar.

Serkan yine Alize’nin kurtarıcısı olabilecek midir? İnatçı aşıklarınız, kamptan döndüklerinde, birbirlerine daha da yakınlaşmışlardır. Ancak Alize’nin tesadüfen öğrendiği o gerçek, Serkan’la aralarında aşılmaz dağlar mı yaratacak yoksa onları birbirlerine daha da yakınlaştıracak mıdır? Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 

TRT 1 KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ 10. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.youtube.com/watch?v=2XEjXIlJUQs

TRT 1 KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ 10. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.youtube.com/watch?v=vQ95bRSfXbQ

TRT 1 KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.trt1.com.tr/diziler/kendi-dusen-aglamaz/bolum/9-bolum

TRT 1 KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.trt1.com.tr/diziler/kendi-dusen-aglamaz

Zehra KüçükZehra Küçük