KİMDİR
Giriş Tarihi : 29-12-2021 23:06   Güncelleme : 29-12-2021 23:06

Tuğba Nur Sabancı Çınar kimdir?

Esra Erol'da programında, eşi ile boşanma isteğiyle katılan Tuğba Nur Sabancı Çınar kimdir?

Tuğba Nur Sabancı Çınar kimdir?

Esra Erol'da programında, eşi ile boşanma isteğiyle katılan  Tuğba Nur Sabancı Çınar kimdir?

Esra Erol'da programına katılan Tuğba Nur Sabancı Çınar, eşi Metin Çınar'ın kendisine ve iki çocuğuna şiddet uyguladığını dile getirdi. Ayrıca Tuğba Hanım eşinden boşanmak istediğini belirtti. Aile içi şiddetin yıllardır devam ettiğini söyleyen genç kadın, daha önce de boşanmak istediğini söyledi.,

Boşanma sürecinde tehdit aldığını belirten Tuğba Nur Sabancı Çınar, "Fethiye'de yaşıyorum. Kocam 'sana Fethiye'yi dar ederim, iş güç bulamazsın' diyerek sürekli beni tehdit etti. Düzeliriz diye bekledim ama olmadı" dedi.

Bir dönem aldatıldığını hissettiğini söyleyen iki çocuk annesi kadın o günleri şöyle anlattı: "Yaylada bir evimiz vardı. Metin bir gün orada kalacağını söyledi ama ben inanmadım. O gece aileme kontrol ettirdim ve Metin orada yoktu. Eşimin beni aldattığını düşünüyorum"

Kayınpeder Cengiz Çınar'ın yayına bağlanmasıyla canlı yayında gergin anlar yaşandı. Gelinine yönelik suçlamalarda bulunan Cengiz Çınar, "Anneleri de çocukları dövüyordu. Ben bunu çocuklardan öğrendim. Alkol de kullanıyor. Pandemide bir gece yarı çıplak şekilde içki almaya inip kavga çıkardı" sözlerini kullandı.

Tuğba Nur Sabancı Çınar, şiddetin görüntülerini paylaştı. Ekrana gelen görüntüler izleyenlerin büyük tepkisini çekerken 28 yaşındaki iki çocuk annesi kadın, eşinden bir an önce boşanmak istediğini söyledi. Esra Erol, çocuklara karşı olan şiddetin uzunca bir süre görmezden gelindiğini belirterek bu konuda herkesin doğru bir davranış sergilemesi gerektiğini vurguladı.

 

Kinem DemirKinem Demir