KİMDİR
Giriş Tarihi : 23-04-2021 21:41   Güncelleme : 23-04-2021 21:41

Türkü Akbayram kimdir?

Kuzeyinoğlu Volkan Konak programına konuk olan Türkü Akbayram kimdir? Detayları haberimizde...

Türkü Akbayram kimdir?

Kuzeyinoğlu Volkan Konak programına konuk olan Türkü Akbayram kimdir? Detayları haberimizde...

1986 yılında dünyaya gelen Türkü Akbayrak, Ayten ve Edip Akbayram’ın kızıdır. 2013 yılında Serdar Çınar’la evlenmiştir. Aslen Gazianteplidir.

İstanbul Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda yapılan düğünde Serdar Çınar’la evlenen Edip Akbayram’ın kızı Türkü Akbayram’ın nikah şahitliğini, sanatçı Edip Akbayram’ın Antalyalı turizmci Ramazan Aslan ile Gaziantep’ten çocukluk arkadaşı Eyüp Leblebici yapmıştı.

Serdar Çınar ve Türkü Akbayram çifti, 2019’da Lavin adındaki kızlarını dünyaya getirdi. Babasını kendine örnek alan ve onu kızı olduğu için gurur duyduğunu söyleyen Türkü Akbayram, 2018'de ‘Hiçbiri’ adındaki şarkısıyla müzik piyasasına girdi. Medyada çok ön plana çıkmayan Türkü Akbayram’ın konserden konsere koştuğu bilinmektedir.

'Akbayram' soy isminin her zaman avantajını yaşadığını ifade eden Türkü Akbayram, Edip Akbayram’ın Türkiye’de gelmiş geçmiş en önemli ve saygıdeğer insanlardan biri olduğunu söyleyerek, ‘Türkü, Edip Akbayram'ın kızıymış' diye beni takdim ettiklerinde onur duyuyorum’ ifadelerini kullandı