GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2022 05:53   Güncelleme : 08-09-2022 05:53

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE FATURA DESTEĞİ BU KIŞ DA BELEDİYEMİZDEN

Üsküdar’da ikamet eden üniversite öğrencilerimiz için geçen kış başlattığımız doğalgaz fatura desteğini bu kış da uygulamaya devam ediyoruz. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen ve ilçemizde ikamet öğrencilerimizin doğalgaz fatura masraflarını karşılıyoruz. Geç

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE FATURA DESTEĞİ BU KIŞ DA BELEDİYEMİZDEN

Üsküdar’da ikamet eden üniversite öğrencilerimiz için geçen kış başlattığımız doğalgaz fatura desteğini bu kış da uygulamaya devam ediyoruz.

Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen ve ilçemizde ikamet öğrencilerimizin doğalgaz fatura masraflarını karşılıyoruz. Geçen kış 400 TL katkıda bulunduğumuz faturaya ek olarak bu kış öğrencilerimize bir sürprizimiz daha olacak.

Başkan Hilmi Türkmen’in sosyal medya hesaplarından yaptığı hatırlatmada, “İstanbul’u kazanan, Üsküdar’da öğrenci evinde kalacak gençlerimiz bilmiyor olabilir, tekrar söyleyelim. Kış boyu doğal gaz paranız yine belediyenizden olacak. Başvuru için takipte kalın. ‘Ooo, bu da çok iyi oldu’ diyeceğiniz bir sürprizimiz daha yolda, yakında açıklayacağız.” İfadelerini kullandı.

Başvuru yapmak isteyen öğrencilerimiz, ilerleyen günlerde başkanımızın ve belediyemizin sosyal medya hesaplarından yapılacak açıklama için takipte kalabilirler.

Medektif

AdminAdmin