MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-11-2021 16:24   Güncelleme : 06-11-2021 16:24

Ünlü oyuncu Uğur Yücel, "Zihnimi yitirdim"

Röportajda sağlık sorunlarından yakınan ünlü oyuncu bunadığını söyledi.

Ünlü oyuncu Uğur Yücel,

Röportajda sağlık sorunlarından yakınan ünlü oyuncu bunadığını söyledi.

Türk sinemasının usta isimlerinde biri olan Uğur Yücel geçtiğimiz günlerde oynadığı Zoraki Misafir filminin galasına katılmamıştı. Yücel verdiği röportajda yaşadığı sağlık sorunlarından bahsetti.

Birçok başarılı projede rol almış olan usta oyuncu Uğur Yücel Hürriyet'e özel açıklamalarda bulundu. Büyük bir değişim süreci geçirip zayıflayan Uğur Yücel yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"ZİHNİMİ YİTİRDİM"

"52 kilo bir gençtim. Sonra 127 kilo oldum. Bir gün aynada kendime bakıp "N'aber lan ayı" dedim. Aniden koşarak kendimden kaçtım. Çünkü aynada gördüğüm ben değildim. Böylelikle geri dönüşüm başladı. Hayatımın büyük bir kısmı 'Eşkıya'daki Cumali kilosunda geçti aslında. Hatta daha zayıftım. İşte 70 kilolardayım. Sonra kilo sağlık sorunu oldu. Bir de zihnimi yitirdim.

"BUNADIM"

Kafam çalışmıyordu. Bildiğin durgunluk içindeydim. Bunadım. Bön bön duvara bakıyordum. Şimdi eski zamanlara yakınım. Yani yeniden aklım fikrim var."

OYNADIĞI FİLM GALASINA KATILMADI!

Geçtiğimiz günlerde galası yapılan ve başrollerinde Uğur Yücel, Mustafa Üstündağ ve Sera Tokdemir'in oynadığı 'Zoraki Misafir' filminde beklenmedik bir olay yaşandı. 

Kanyon sinemalarından galası yapılan Zoraki Misafir filmine Uğur Yücel katılmadı. Bunun üzerine filmin yapımcısı Müşvik Guluzade, Yücel'in geceye katılmamasıyla ilgili sorulara "Bunu bana değil, Uğur Bey'e sorarsınız. Bir şey söylemek istemiyorum" şeklinde tepki gösterdi.

Aylin ÖZKANAylin ÖZKAN