GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-09-2021 17:38   Güncelleme : 23-09-2021 17:47

Ünlü şarkıcının annesi vefat etti!

Ünlü şarkıcı Jehan Barbür, annesinin vefat ettiğini sosyal medyada duyurdu. Jehan Barbür'ün annesi kimdir, nereli , kaç yaşında vefat etmiştir?

Ünlü şarkıcının annesi vefat etti!

Ünlü şarkıcı Jehan Barbür annesinin vefat ettiğini sosyal medyada duyurdu. Jehan Barbür'ün annesi kimdir, nereli , kaç yaşında vefat etmiştir?

JEHAN BARBÜR'ÜN ANNESİ MÜRYEL BARBÜR KİMDİR? NERELİ, KAÇ YAŞINDA?
Müryel Barbur Hatay'da ikamet etmektedir. İskenderun'da "Kafe Flör" isimli mekanın sahibi olan Müryel Barbur'un müşterileri tarafından çok sevildiği bilinmektedir. 1980 yılında kızı Jehan Barbur'u tıbbi koşulların daha elverişli olması sebebiyle Beyrut'ta dünyaya getirmiştir. Müryel Barbur'un biyografik bilgilerine ulaşılamamaktadır.

MÜRYEL BARBÜR ÖLDÜ MÜ, NEDEN ÖLDÜ?
Müryel Barbur' uzun zamandır hastalıklarla mücadele ediyordu. Vefat haberini kızı Jehan Barbur sosyal medyada paylaştığı gönderide duyurdu. Barbur, annesinin fotoğrafını "Canımın parçası annem Hoşça kal… Uzun süredir verdiğimiz mücadele ruhunun bugün huzura kavuşmasıyla son buldu. Başka türlü bir uğurlama tercih ederdik. Fakat pandemi sebebiyle kilise ayini ve cenaze törenimiz sadece aile arasında olacaktır. Taziyelerinizi 25 Eylül saat 14:30-20:30 arası açık havada bir araya gelebilme imkanı sunduğundan, sevgili annemin İskenderun’daki kafesi Flör Cafe’de kabul edebileceğiz. Covid-19 sebebiyle aile evimiz taziyeye açık olamayacaktır. Son üç yıldır yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Bu acıdan uzak olmanız dileğimle. Jehan" notu ile paylaştı.