MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-04-2021 13:07   Güncelleme : 01-04-2021 13:07

Uygunsuz görüntülerini sızdırmıştı; Cezası belli oldu

Şarkıcı İntizar ve Mustafa Ceceli'nin eski eşi'nin uygunsuz görüntülerini internette paylaşan kişiye istenen ceza belli oldu.

Uygunsuz görüntülerini sızdırmıştı; Cezası belli oldu

Şarkıcı İntizar ile Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik, avukatları Emek Emre aracılığıyla Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak uygunsuz ve mahrem görüntülerinin ifşa edildiğini iddia etmiş, Mustafa Ceceli ile teknik servis müdürü Alper G’den şikâyetçi olmuştu.

İki yıldır devam eden davanın karar duruşmasına müşteki İntizar Aslan ile Sinem Gedik’in avukatı Emek Emre ve şüpheli Alper G ile avukatı Bilal Dağtekin katıldı. Duruşmada söz alan avukat Emek Emre, uğradıkları zararın dikkate alınarak sanık Alper G’nin en üst cezadan cezalandırılmasını talep etti. Sanık Alper G. de beraatini istedi. Kararını açıklayan mahkeme, sanık Alper G’nin İntizar Aslan ve Sinem Gedik’e yönelik olarak özel hayatın gizliliğini ihlal ve kişilerin özel hayatına ilişkin görüntüleri ve sesleri hukuka aykırı olarak ifşa etmek suçlarından 7 yıl 3 ay 15 gün hapisle cezalandırılmasına karar verildi.