TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 13-02-2021 23:08   Güncelleme : 13-02-2021 23:08

Whoopi Goldberg metroda maske takmanızı söylerse, onu takarsınız.

New York City MTA ve Instagram yıldızı Nicolas Heller, Jerry Seinfeld ve Fran Lebowitz gibi ünlü New Yorkluların yer aldığı toplu taşıma için ünlülerin seslendirdiği PSA'lar üretmek için bir araya geldi.

Whoopi Goldberg metroda maske takmanızı söylerse, onu takarsınız.

Şu anda işe gitmek için toplu taşıma kullanmanıza gerek olmayabilir, ancak hala New York'ta işe gidip gelen çok sayıda işçiden biriyseniz (veya benim gibi eski işe gidiş gelişlerini hayal eden biriyseniz), Metropolitan Transit Authority (MTA) Cuma günü yaptığı açıklamada, otobüs veya metro yolculuğunuzda size eşlik edecek yeni bir ünlü seslendirme yeteneğine sahip olacağınızı duyurdu.

Normal toplu taşıma duyuruları yolcuların arkasında kolayca kaybolabilir. zihinler. Ya anlaşılamayacak kadar karışıklar ya da onları o kadar çok duydunuz ki kayıt bile olmadılar. Ancak, otobüste maske takmanızı hatırlatan Whoopi Goldberg olsaydı bu durum farklı olabilir.

En azından bu, MTA'nın yönetmen ve Instagram yıldızı Nicolas Heller (@newyorknico) ile ortaklaşa oluşturulan bugün yayınlanan yeni duyurularının teorik bir avantajı. New York City transitinde interkom üzerinden konuşacak 25 "ikonik New Yorklu" var, bu yüzden Whoopi sizin hızınız değilse Jerry Seinfeld de Broad City, Edie'den Ilana Glazer ve Abbi Jacobson gibi bazı duyurular okuyor. The Sopranos'tan Falco, rapçiler Cam'ron ve Jadakiss ve son zamanlarda biraz vakit geçiren Fran Lebowitz.

Bugünden başlayarak, New York'un her yerindeki metro platformlarında ve otobüslerde @mta'yı temsil eden 25'ten fazla yeni ses duyacaksınız. pic.twitter.com/UfxuBkkpXL

— Nicolas Heller (@NuevaYorkNico) 12 Şubat 2021

Ünlülerin maske takmak ve sosyal mesafe ile ilgili hatırlatıcıları okumasını sağlamak MTA kaynaklarının en iyi kullanımı olmayabilir veya zaman, ancak Heller'in New York Post'a söylediğine göre "bunun için bütçe yoktu." Bu nedenle, işe gidip gelirken dikkatinizi dağıtan büyüleyici bir şey ya da kulaklıklarınızı takmanız için başka bir neden olsa da, en azından Awkwafina'nın size maske takmanızı hatırlatması vergi mükelleflerine hiçbir maliyeti olmadı. Aslında, proje bazı gerçek mücevherler üretti:

Şuna bir bakın, Harlem’in Killa Cam'ı. Bak, şehir merkezinin dışında, şehir merkezinde, Harlem, İsviçre, neresi olursa olsun umurumda değil. Tavuk ya da ördek olman umrumda değil. Ve ne var biliyor musun? Covid de umursamıyor. Maske mi takıyorsun? Peki, ağzınızı ve burnunuzu kapatıyor mu? O zaman güzel, harika gidiyorsun. Sadece maske takmanın yasa olmadığını unutmayın, yapılacak doğru şey budur.