TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 31-03-2021 16:23   Güncelleme : 31-03-2021 16:23

Woot'ta 100 $ 'a yenilenmiş, su geçirmez Kindle Oasis'i yakalayın (güncelleme: tükendi)

Yenilenmiş su geçirmez Kindle Oasis'te 2018'den itibaren para biriktirebilirsiniz, ancak iyi durumda, 100 $ 'dan başlayan fiyatlarla. Diğer fırsatlar arasında Beats Solo Pro kulaklıklar ve M1 işlemcili MacBook Air yer alıyor.

Woot'ta 100 $ 'a yenilenmiş, su geçirmez Kindle Oasis'i yakalayın (güncelleme: tükendi)

Yenilenen Kindle Oasis, bu yayının yayına girdikten yaklaşık bir saat sonra Woot'ta tükendi. Maalesef, mevcut modelin yenilenmiş sürümleri, bu yayının başlangıçta vurguladığı 100 dolarlık sürümün maliyetinin iki katından biraz daha fazla, ancak bugün satın almanız gerekiyorsa bu bir seçenek. En büyük avantajlardan biri, yeni sürümün, nerede olursanız olun gözler üzerinde okumayı biraz daha kolaylaştırabilecek ayarlanabilir renk sıcaklığına sahip bir ekrana sahip olmasıdır.

Woot'ta gerçekleşen bir başka sağlam anlaşma da Beats Solo Pro kablosuzda. aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklıklar. Onları bugün buraya ekliyoruz çünkü şimdiye kadarki en iyi fiyatın 5 $ daha altına düştüler. Açık mavi rengi 145 $ 'a alabilirsiniz, diğerleri ise 150 $' dır. Bunlar, Beats'in şimdiye kadarki en iyi kulak üstü kulaklıklarıdır, ancak Apple ekosistemine dahil olmayan kişiler, Lightning aracılığıyla şarj olduklarını önceden bilmek isteyebilirler. İPhone veya iPad'iniz varsa, herhangi bir ayarlama yapmanız gerekmez.

Beats Solo Pro

145 $ 300% 52 indirimli

Yayınlama sırasında alınan fiyatlar.

En iyi kulak üstü gürültü önleyici kulaklıklar için en iyi seçimimiz. Beats Solo Pro, egzersiz yaparken dayanıklı bir kulaklığa ihtiyacınız varsa idealdir.

Woot'ta 145 ABD doları