GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2021 00:08   Güncelleme : 28-03-2021 00:11

Yufkacıya kaçan eltilerin şok eden kaçış hikayesi!

Her şey 17 yıllık eşini arayan Mehmet Duman’ın Esra Erol’a katılmasıyla başladı.

Yufkacıya kaçan eltilerin şok eden kaçış hikayesi!

Mehmet Duman eşini aramak için Esra Erol’a katılmışken erkek kardeşi Ercan Duman’da kayıp eşini aramak için aynı programa katılmıştı.

Ercan Duman’ın Eşi Hamide Duman ve Mehmet Duman’ın eşi Hamide Duman, 11 Mart’tan beri kayıptı. Eşlerinin durumunu merak eden 2 kardeş çareyi Esra Erol’da programında aradı.

Kahvaltı yaptıktan sonra işe giden Mehmet Duman’ın eşi Hamide Duman’dan o günden beri haber alınamamıştı. Eşinin başka bir adama kaçtığını söyleyen Duman, "Eşimin telefonunda Muammer Ay'ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini ifade etti. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte 'pazara gidiyoruz” diyerek evden çıktı bir daha da geri dönmedi" dedi.

Mehmet Duman sözlerinin devamında "Buraya geldim çünkü eşim zorla mı götürüldüğünü yoksa kaçtı mı bilmiyorum ve öğrenmeye geldim. Araştırdıktan sonra eşim ve yengemin daha önce yanında çalıştıkları yufkacı Muammer Ay'a kaçtıklarını öğrendik. Kardeşim Ercan ile birlikte polise başvurduk. Antalya'ya gittiklerini duydum. Ortaya çıkmalarını istiyorum. İki aile perişan oldu" ifadelerini kullandı. Eşinin zorla gittiğini öğrenirse barışma şansı verebileceğini söyleyen Mehmet Duman, "Eğer eşim kendi isteğiyle kaçtıysa soyadımı taşımasın artık" dedi. Mehmet Duman boşanmak istediğini de dile getirdi.

ELTİLER GERÇEKLERİ ANLATTI

Mehmet Duman'ın eşi Hamide Duman "Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o zaman elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay'la ilişki yaşama sebebim eşimdir."

"Dayak vardı, şiddet vardı, geçimsizlik vardı. Kocam beni kadın yerine koymadı. Bana dayaktan sonra yalvardı evleneceğiz. Benden özür diledi "bir daha yapmayacağım" dedi. Ama aldatmaları ve şiddeti devam etti."

“YUFKACIYA KAÇINCA BAYILMALARIM DURDU”

Kaçması için bir sebep olmadığını söyleyen küçük elti ise, "Kocam bana sahip çıkmıyordu, o yüzden eltimle birlikte kaçtım" dedi. "Yufkacıdan çıktıktan sonra bayılmaya ayılmaya başladım. Doktora gittim yine bir şey çıkmadı. Sonra hocaya götürdüler. Bir süre durdu. Sonra yine başladı bayılmalar" diyen elti, yufkacıya kaçtıktan sonra ise bayılmalar durdu dedi.