TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 26-07-2021 21:34   Güncelleme : 26-07-2021 21:35

Yummy coin nedir? Nereden alınır? Ne kadar?

Dünyadaki açlığı bitirmek amacıyla üretilmiş olan Yummy coin nedir? İşte detaylar...

Yummy coin nedir? Nereden alınır? Ne kadar?

Dünyadaki açlığı bitirmek amacıyla üretilmiş olan Yummy coin nedir? İşte detaylar...

Amacı hem dünyadaki açlığı bitirmek hem de yatırımcılarına kazandırmak olan YUMMY, her işlem sonrası %9’luk kesinti uyguluyor. Bu %9’luk kesintiyi ise şu şekilde dağıtıyor:

-%3 yakılmak üzere kilitli hesaba yollanıyor,
-%3 yatırımcılara ödül olarak dağıtılıyor,
-Kalan %3 ise bağışlar için toplanıyor.

Daha açık olmak gerekirse kesilen %9’luk oranla Yummy Coin üç hedefe sahiptir. İlk hedef hayır kurumları için destek toplamak, ikinci hedef cüzdanında Yummy Coin tutan yatırımcılara ödül kazandırmak ve üçüncü hedef ise piyasadaki toplam YUMMY arzını azaltarak Yummy Coin değerini arttırmaktır.

Coin yani kripto para değil bir token olan ve Binance Smart Chain (BSC) blok zincirinde bulunan YUMMY; Yummy Coin ($YUMMY) Is On A Moon Mission To End World Hunger veya Türkçesi ile Yummy Coin ($YUMMY) Dünya Açlığını Bitirmek Üzere Ay Görevinde sloganıyla 1 Mayıs 2021 tarihi itibariyle piyasaya sürümüş paylaşılan bilgilere göre daha şimdiden yüzbinlerce dolarlık bağış gerçekleştirmiştir.

Nereden alınır?

Yummy Coin, henüz herhangi bir kripto borsada listelenmediğinden borsalar aracılığıyla YUMMY almak mümkün değildir.

Yummy Coin alabilmenin tek yolu şu anda PancakeSwap platformundan satın almaktır. İlerleyen günlerde borsalarda listelenip listelenmeyeceğine dair henüz bir bilgi bulunmayan YUMMY için yatırım yapmanın tek yolu PancakeSwap üzerinden hareket etmektir.

Yakup HanYakup Han