GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-04-2021 15:54   Güncelleme : 02-04-2021 15:54

Ziynet Sali; "Müzik sektörüne sekreter olarak girdim"

Armağan Çağlayan'ın youtube kanalında konuk olan ünlü şarkıcı Ziynet Sali, "Müzik sektörüne sekreter olarak girdim" dedi ve anlattı...

Ziynet Sali;

2019 yılında gitarist sevgilisi Erkan Erzurumlu nikah masasına oturan Ziynet Sali, Armağan Çağlayan'ın 196Sekiz adını taşıyan YouTube kanalına konuk oldu.

Pandemi dönemini evde geçirdiğini söyleyen şarkıcı, kendisinden 10 yaş küçük eşi Emrah Erzurumlu ile bu süreçte müzik çalışmaları yaptığını söyledi.

Üniversitede müzik öğretmenliği eğitimi aldığını belirten Sali, hayatının dönüm noktasını şöyle anlattı:

"99 depreminde mezun olduğumda öğretmen olarak tayinimin çıkmaması hayatımın dönem noktasının başlangıcıydı. Annem babam Kıbrıs'a dön dedi ama dönmedim. O yıl bir yerde sahne alırken, bugün hala 20 yıldır birlikte çalıştığım müzik prodüktörümle tanıştım.

Ardından bir müzik şirketinde sekreter olarak işe başladım, telefonlara bakıyordum. O şirkete sekreter olarak girmem hayatımı değiştirdi. Sonra da Ciguli'nin basın danışmanlığını yaptım."

Sekreter olarak başladığı şirkette müzikle iç içe olduğunu dile getiren Sali, "Şirket kapandıktan sonra kendi müzik yolculuğuma başladım" dedi.